Praca: Krawcowa/szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Krawcowa/szwaczka
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0398
OBOWIĄZKI:
1. Zszywanie elementów ubrań,2. Prasowanie,3. Dopasowywanie odzieży,4. Przygotowywanie do szycia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: szycie ubrań
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • obsługa maszyn szyjących takich jak overlock, stebnówka, dwuigła. Szycie wyrobów odzieżowych według projektu. Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku w godzinach:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Karolew
  • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Staż RPO

  • Dodane: 2021-11-28

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Wieruszów
  • Prace proste przy obróbce tkanin tapicerskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Przygotowanie stanowiska pracy, obsługa maszyny szyjącej tapicerkę meblową, kontrola pracy obsługiwanej maszyny, bieżąca konserwacja maszyny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Dodane: 2021-11-24