Praca: Krojczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Krojczy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2078
OBOWIĄZKI:
Krojenie prześcieradeł , pokrowców , odzieży sportowej z dzianin z wykorzystaniem noży : pionowych , taśmowych ( kater ) i tarczowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Krojenie prześcieradeł , pokrowców , odzieży sportowej z dzianin z wykorzystaniem noży : pionowych , taśmowych ( kater ) i tarczowych.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi