Księgowa

2024-03-19

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Opoczno

Księgowa
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0192
OBOWIĄZKI:
KSIĘGOWANIE DOKUMENTÓW I WYCIĄGÓW BANKOWYCH, WYSTAWIANIE FAKTUR SPRZEDAŻY, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PROWADZENIE EWIDENCJI KOSZTÓW, PRZYGOTOWYWANIE PRZELEWÓW, EWIDENCJA ŚRODKÓW TRWAŁYCH, OBSŁUGA PŁATNIKA, OBSŁUGA PROGRAMU KSIĘGOWEGO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, KOMUNIKATYWNOŚĆ

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane