Księgowy - operator


2024-04-29


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


Skierniewice

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Księgowy - operator
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0112
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ewidencji podatkowych i rachunkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne


Wymagania inne:

DOŚWIADCZENIE

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Księgowa / Księgowy

wczoraj

Firma: NES Global Talent

Miasto: Łódź

Zakres obowiązków: Prowadzenie ewidencji księgowych Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami Przygotowywanie przelewów bankowych Tworzenie bilansów zysku i strat Współpraca z...

Więcej

Księgowa/y

2024-05-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- sprawdzanie poprawności przysłanych przez spółkę dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym- ewidencja i księgowanie zdarzeń gospodarczych w przypisanym obszarze oraz uzgadnianie...

Więcej

Księgowa

2024-05-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Ewidencjonowanie przychodów i kosztów w programie księgowym.2. Naliczanie skłądek ZUS dla pracowników.3. Sporządzanie list płac dla pracowników klientów.4. Sporządzanie deklaracji...

Więcej