Księgowy


2024-02-20


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


Skierniewice

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Księgowy
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0038
OBOWIĄZKI:
Dekretowanie,księgowanie, analiza dokumentacji, rolziczanie, sporządzanie raportów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Księgowa / Księgowy

2024-02-20

Firma: Inwemer System Sp. z o.o.

Miasto: Piotrków Trybunalski

Prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego (pełna księgowość), obsługa programu CDN XL Wystawianie faktur Sprawdzanie dokumentów księgowych...

Więcej

Księgowy

2024-02-15

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Płyćwia

PROWADZENIE SPRAW KSIĘGOWO KADROWYCH FIRMY Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE - MILE WIDZIANEUPRAWNIENIA/UMIEJĘTNOŚCI - MILE WIDZIANE

Więcej

Specjalista

2024-02-09

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi

Miasto: Łódź

Warunki pracy Praca w siedzibie urzędu od poniedziałku do piątku Częste wykonywanie obowiązków pod presją czasu Narzędzia pracy: komputer i urządzenia biurowe (fax, kserokopiarka, skaner,...

Więcej