Praca: Kucharz kuchni indyjskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz kuchni indyjskiej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6016
OBOWIĄZKI:

- zaopatrywanie w produkty potrzebne do przygotowania potraw - przygotowywanie potraw kuchni Indyjskiej - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej - umowa o pracę na okres 3 miesięcy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów
Uprawnienia: umiejętności sprzedażowe
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

Wymagania inne:

znajomość kuchni Indyjskiej umiejętność przygotowywania potraw kuchni Indyjskiej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi