Praca: Kucharz kuchni indyjskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Kucharz kuchni indyjskiej
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/21/0623
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie potraw kuchni regionalnej indyjskiej, podawanie posiłków, obsługa elektrycznego noża do mięsa (kebabu), grilla elektrycznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

- znajomość kuchni indyjskiej- umiejętność obsługi elektrycznego noża do mięsa (kebabu), grilla elektrycznego- godz. pracy 10.00 - 22.00

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli