Praca: Kucharz kuchni japońskiej


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz kuchni japońskiej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5063
OBOWIĄZKI:
- przyrządzanie dań kuchnii japońskiejUmowa zlecenie na okres: 3 lata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

- umiejętność przyrządzania dań kuchni japońskiej- predyspozycje fizyczne dla wykonywania zawodu kucharza

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
łódzkie / Łowicz
  • · drobne naprawy, remonty, utrzymanie techniczne budynku· drobne naprawy elektryczne· skuteczne usuwanie awarii· praca na wysokości pow. 3m (opcjonalne)Wymagania konieczne:Wykształcenie:...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
łódzkie / Widawa
  • zamiatanie, mycie podłóg, odkurzanieWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:doświadczenie mile widziane

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - praca fizyczna w wymuszonej pozycji ciała, stojąca, wymagająca schylania się- manualne prace ręczne- kontrola jakości wyrobów- przenoszenie, podawanie elementów do maszyny- obsługa maszyn...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • DROBNE PRACE GOSPODARCZE, HYDRAULICZNE, ŚLUSARSTWO, DROBNE NAPRAWY, SPAWANIE, TYNKOWANIE, MONTAŻ GLAZURY, WAŻNA WYSOKA KULTURA OSOBISTA (PRACA WŚRÓD MŁODZIEŻY I NAUCZYCIELI)Wymagania...

  • Dodane: wczoraj