Kucharz kuchni orientalnej

2024-02-06

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zduńska Wola

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/24/0018
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dań kuchni orientalnej, obsługa urządzeń kuchennych- przede wszystkim grilli- opiekaczy- pionowego i poziomego (kontaktowego), obsługa noża elektrycznego do mięsa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

- znajomość kuchni arabskiej, indyjskiej lub bengalskiej- umiejętność obsługi grilla-opiekacza pionowego elektrycznego i gazowego, grilla kontaktowego poziomego, elektrycznego noża do mięsa (kebabu)- praca w godz. 12.00 - 20.00 również w dni wolne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Powiązane