Kucharz kuchni tureckiej

2024-03-25

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Rzgów

Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0297
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie poleceń szefa kuchni. Dbanie o odpowiednią estetykę przyrządzanych dań. Właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi, współpraca z innymi kucharzami i pracownikami kuchni. Pilnowanie świeżości używanych produktów. Korzystanie z przepisów zapisanych w języku tureckim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: 1 rok doświadczenia

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Powiązane