Praca: Kucharz kuchni tureckiej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz kuchni tureckiej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5972
OBOWIĄZKI:

- przyrządzanie dań kuchni tureckiej - znajomość przypraw kuchni orientalnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

znajomość tradycyjnych przypraw kuchni tureckiej znajomość potraw takich jak LAHMACUN, DURUM umiejętność obsługi narzędzi kuchennych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi