Kucharz kuchni wietnamskiej

2024-04-11

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Łowicz

Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0183
OBOWIĄZKI:
Umiejętność pracy w zespoleKomunikatywnośćOdpowiedzialność za przygotowanie dań kuchni wietnamskiej pod nadzorem wietnamskiego szefa kuchni.Praca w godzinach 10.00-18.00Przewidywany okres zatrudnienia od 15.04.2024 do 14.04.2027
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu