Praca: Kucharz kuchni wietnamskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kucharz kuchni wietnamskiej
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/21/0767
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej w oparciu o oryginalne przepisy kuchni wietnamskiej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Wymagania inne:

[Inne] : Praca w trybie dwuzmianowym w godzinach od 8:00 do 16:00 lub 14:00 do 22:00. Wymagana znajomość przygotowywania dań kuchni wietnamskiej , oryginalnych przepisów i półproduktów kuchni wietnamskiej.

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu