Praca: Kucharz kuchni wschodniej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz kuchni wschodniej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4781
OBOWIĄZKI:

- przygotowywanie potraw, tj. barszcz ukraiński, pierogi ukraińskie, pampuszki, zgodnie z obowiązującymi standardami, według oryginalnych przepisów kuchni wschodniej z wykorzystaniem oryginalnych przypraw - dbanie o czystość sprzętu kuchennego oraz jego właściwe użytkowanie - przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

- umiejętność przygotowywania pierogów ukraińskich, barszczu ukraińskiego, pampuszków

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi