Kucharz

2024-06-03

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Łęczyca

Kucharz
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0265
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującym menu.2. Racjonalne gospodarowanie towarem, minmalizowanie strat.3. Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.4. Utrymanie porządku i higieny w miejscu pracy.5. Współpraca z innymi kucharzami i pracownikami.6. Pilnowanie świeżości używanych produktów.7. Współudział w kreowaniu najlepszego wizerunku restauracji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w kuchni

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane