Kucharz

2024-06-01

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2153
OBOWIĄZKI:
- sporządzanie różnego rodzaju wschodnich potraw- system czasu pracy: dwuzmianowy - godziny pracy: 10.00 - 21.00- praca w dni wolne- proponowane wynagrodzenie: 27,90zł/h + premia- pracodawca oferuje zakwaterowanie pracownika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziany staż pracyumiejętność sporządzania potraw kebab

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane