Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kucharz
Miejsce pracy: Łagiewniki Nowe
Numer: StPr/20/1066
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie posiłków

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łagiewniki Nowe

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
łódzkie / Łyszkowice
  • Pieczenie chleba, wyrabianie ciasta.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: umiejętność wyrabiania ciastaUprawnienia: umiejętność wypieku na piecu piekarniczym

  • Dodane: 2020-10-05
łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Opieka i czynności higieniczno-opiekuńcze z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością, współpraca z zespołem opiekuńczo terapeutycznymWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe,...

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
łódzkie / Pabianice
  • Pomoc przy dzieciach w różnym wieku, przygotowanie i sprzątanie sali.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWymagania inne:I umowa o pracę na okres próbny: 1...

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Radomsko
  • pomoc drogowa ( kierowanie lawetą)Wymagania konieczne:Uprawnienia: Prawo jazdy kat. BUprawnienia: Prawo jazdy kat. C + EWymagania dodatkowe:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak