Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4742
OBOWIĄZKI:

obsługa grilla, przygotowywanie potraw według oryginalnych receptur kuchni orientalnej z wykorzystaniem produktów typowych dla tej kuchni umowa zlecenie na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[inne] : znajomość kuchni orientalnej, umiejetność obsługi grilla, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi