Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4792
OBOWIĄZKI:

- przygotowywanie potraw głównie kuchni ukraińskiej m.in.: czebureki, bliny, pielmieni, warenyky - obsługa szatkownicy do warzyw RG-100 Hallde i pieca konwekcyjno-parowego XEVC - 0711 - EPR 2017K0090206

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

- umiejętność obsługi szatkownicy do warzyw RG-100 Hallde i pieca konwekcyjno-parowego XEVC - 0711 - EPR 2017K0090206 - znajomość oryginalnych receptur i produktów kuchni ukraińskiej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi