Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6000
OBOWIĄZKI:

- obsługa narzędzi kuchennych i sprzętu kuchennego - przygotowywanie dań z wykorzystaniem przypraw kuchni orientalnej - miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy oraz Łódź 90-414, ul. Zielona 6

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się narzędziami kuchennymi i sprzętem kuchennym znajomość przypraw kuchni orientalnej gotowość do pracy trzyzmianowej gotowość do wyrobienia książeczki sanepid

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi