Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Kucharz
Miejsce pracy: Drzewica
Numer: StPr/21/0529
OBOWIĄZKI:

WYKONYWANIE KEBABÓW, PRZYRZĄDZANIE DAŃ KUCHNI INDYJSKIE, SPRZEDAŻ, SPRZĄTANIE SWOJEGO STANOWISKA PRACY

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

UMIEJETNOŚĆ WYKONYWANIA DAŃ KUCHNI INDYJSKIEJ

Miejsce pracy:

Drzewica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI ORIENTALNEJ Z WYKORZYSTANIEM ORYGINALNYCH RECEPTUR I PRZYPRAWOBSŁUGA URZĄDZEŃ KUCHENNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...

  • Dodane: 2021-07-11

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • przygotowywanie dań kuchni ukraińskiej, znajomość języka ukraińskiego podstawowego, doświadczenie - 2 miesiące. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...

  • Dodane: 2021-06-28

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Daszyna
  • Przygotowywanie imprez okolicznościowych,Przygotowywanie posiłków,Zarządznie personelem na kuchni. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: książeczka...

  • Dodane: 2021-06-26