Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kucharz
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0818
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie posiłków, mięsa, napoi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Obsługa maszyny myjacej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Łódź
  • prace polegające na spawaniu i zgrzewaniu laserowym precyzyjnych elementów z blach cienkościennych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -zapoznanie się dokumentami sporządzanymi w komórce organizacyjnej-archiwizacja dokumentów-przygotowywanie projektów pism-kopertowanie i wysyłanie korespondencji-bieżąca pomoc przy obsłudze...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Produkcja farb w areozolach, obsługa maszyny w ruchu, obsługa maszyn produkcyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: praca przy masz. w ruchu Uprawnienia:...

  • Dodane: wczoraj