Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/2763
OBOWIĄZKI:

- przygotowywanie potraw kuchni włoskiej wg. orginalnych receptur umowa zlecenie na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność przygotowywania potraw kuchni włoskiej znajomość orginalnych receptur kuchni włoskiej umiejętność organizowania pracy własnej dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi