Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/4439
OBOWIĄZKI:

-przygotowywanie potraw kuchni wietnamskiej według oryginalnych receptur od surowca do gotowego produktu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

- znajomość kuchni wietnamskiej według oryginalnych receptur

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - przygotowywanie oryginalnych dań kuchni wietnamskiej w oparciu o oryginalne przepisy i produkty- godziny pracy: 6-14, 14-22- praca w dni wolne- praca stojąca-praca w wysokich temperaturach- umowa...

  • Dodane: 2022-08-12

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Wg zakresu czynnosci Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: KSIAŻECZKA DO CELÓW SANEPIDOWSKICH LUB CHĘĆ JEJ WYROBIENIA

  • Dodane: 2022-08-12

QLT Restaurant & Bar Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, Maniufaktura
  • Zakres obowiązków: odpowiedzialność za przygotowanie i realizację potraw, zapewnienie wysokiej jakości produktu przestrzeganie norm i standardów obowiązujących w zakładzie dbanie o...

  • Dodane: 2022-07-29

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Warta
  • Sporządzanie posiłk.ów, dań, deserów, soków. Dekorowanie półmisków. Porcjowanie. Przygotowywanie sali konsumpcyjnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Mile...

  • Dodane: 2022-07-21