Praca: Kurier


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kurier
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1684
OBOWIĄZKI:
Rozładowanie, załadowanie oraz dostarczanie towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B


Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętność obsługi skanera TC55[Umiejętność 1] : Umiejętność logicznego myślenia, umiejętność pracy zespołowej

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach
łódzkie / Zacywilki
  • Rozwożenie paczek do galerii handlowych (kurier paletowy). Praca na terenie kraju.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:- mile widziane...

  • Dodane: 2020-12-03
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Ciosny
  • dostarczanie i odbiór paczekWymagania konieczne:Wykształcenie: gimnazjalne, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2020-11-30
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Zgierz
  • Rozładowanie, załadowanie oraz dostarczanie towarów.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.BWymagania inne:[Umiejętność 2] : Umiejętność obsługi...

  • Dodane: 2020-11-30
Klient portalu Praca.pl
łódzkie /
  • To proste:1) Odpowiesz na ogłoszenie2) Otrzymasz wiadomość SMS z danymi do logowania3) Odezwie się do Ciebie nasz specjalista i przekaże wszystkie informacjePoruszać możesz się na przykład w...

  • Dodane: 2020-11-27