Praca: Kurier


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kurier
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3084
OBOWIĄZKI:

- dostarczenie zamówienia do klienta przez aplikację - praca w dni wolne - umowa o pracę na czas określomy: rok

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Wojszyce
  • rozwożenie i dostarczanie przesyłek Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - dostarczenie zleceń otrzymanych za pośrednictwem aplikacji do klienta- umowa zlecenie na okres 3 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-06-19

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - dostarczenie zamówienia do klienta przez aplikację- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określomy: rok Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-06-01