Ładowacz nieczystości stałych

2024-06-06

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Żychlin

Miejsce pracy: Żychlin
Numer: StPr/24/0492
OBOWIĄZKI:
opróżnianie koszy i pojemników na śmieci znajdujących się w miejscach publicznych, ładowanie nieczystości stałych na samochód ręcznie lub za pomocą narzędzi prostych (łopata, widły, grabie, itp.), rozładunek samochodów zbierających nieczystości stałe w miejscu przeznaczenia, przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żychlin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane