Praca: Ładowacz nieczystości stałych


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Ładowacz nieczystości stałych
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0055
OBOWIĄZKI:

OBSŁUGA POJEMNIKÓW Z ODPADAMI

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Wilkucice Duże
  • utrzymywanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach i wokół budynku Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik gospodarczy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Rzejowice
  • p s Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: !PRAWO JAZDY KAT.b Uprawnienia: sprawność fizyczna Uprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sędzimirowice
  • Prace pielęgnacyjne w uprawie pomidora oraz zbiór owoców pomidora Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 -...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Nowy Kłopoczyn
  • Praca przy pielęgnacji i zbiorach owoców Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Zdolności manualne

  • Dodane: wczoraj