Lakiernik samochodowy


2024-02-05


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Radomsko

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0002
OBOWIĄZKI:
czynności lakiernicze związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Zawód: Lakiernik samochodowy*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Lakiernik samochodowy

wczoraj

Firma: PHU KRIS-CARS Krzysztof Drożdżyński

Miasto: Łódź, Bałuty, ulica Wojska Polskiego 190

Praca na pełen etat. Umiejętność lakierowania przygotowania elementów . Znajomość materiałów lakierniczych. Możliwość szkoleń. Umiejętność logistyczna, i pracy w grupie....

Więcej

Lakiernik meblowy

2024-02-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

lakierowanie mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Zawód: Lakiernik wyrobów drzewnych (wymagany staż - lata: 1) Wymagania inne:

Więcej

Lakiernik meblowy

2024-02-07

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

lakierownie mebli Wymagania konieczne: Zawód: Lakiernik wyrobów drzewnych (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej