Praca: Lakiernik samochodowy


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1437
OBOWIĄZKI:
przgotowywanie oraz lakierowanie pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

możliwość przyuczenia do zawodu

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
łódzkie / Zduńska Wola
  • lakierowanie elementów drewnianychWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brakWymagania inne:[Umiejętność 1] : czynności związane z lakiernictwemPraca w godz. 7.00 - 15.00

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
łódzkie / Wola Kleszczowa
  • Obsługa metalizacji próżniowej i lakierni, lakierowanie prostych elementów, czynności pomocnicze na stanowisku pracy, zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.Wymagania...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Dzierżązna
  • lakierowanie natryskowe,przygotowanie materiałów do pracyWymagania konieczne:Zawód: Lakiernik wyrobów drzewnych (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-11-19
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - lakierowanie pistoletem kubkowym lub przy wykorzystaniu pompy- przygotowywanie materiału pod lakierowanieMiejsce wykonywania pracy - województwo łódzkie.Pracodawca pokrywa koszty dojazdu do...

  • Dodane: 2020-11-19