Praca: Lakiernik samochodowy


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1437
OBOWIĄZKI:
przgotowywanie oraz lakierowanie pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

możliwość przyuczenia do zawodu

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

WIELTON S.A.

łódzkie / Wieluń
  • Opis stanowiska: dobór i obsługa urządzeń i narzędzi lakierniczych nakładanie powłoki lakierniczej współpraca z innymi pracownikami linii produkcyjnej wykonywanie poleceń przełożonego...

  • Dodane: 2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • nauka dobierania farb, lakierów, gruntów, maskowania lakierowanych powierzchni, nakładania powłok lakierniczych... Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Antoniów
  • przygotowanie elementów do lakierowania, czyzszczenie elementów mtalowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-02-18

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Koluszki
  • Nakładanie powłoki lakierowej, renowacja powierzchni . Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-02-18