Praca: Lakiernik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Siemkowice
Numer: StPr/21/0511
OBOWIĄZKI:
zgodnie z wnioskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Lakiernik samochodowy
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Siemkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Stryków
  • Główne zadania na tym stanowisku pracy: Prace przygotowawcze – czyszczenie, oklejanie, szlifowanie, podkładowanie Wykonywanie napraw powłok lakierniczych Lakierowanie elementów nadwozi...

  • Dodane: 2021-11-28

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Zgodnie ze stanowiskiem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-11-22

  • przgotowywanie oraz lakierowanie pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia do zawodu

  • Dodane: 2021-11-17

  • przygotowywanie pojazdów do lakierowania, szpachlowania, szlifowania, podkładowania, polerowania Wymagania konieczne: Uprawnienia: Czeladnik lakiernik samochodowy Wymagania inne: tytuł czeladnika...