Praca: Lekarz weterynarii


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Lekarz weterynarii
Miejsce pracy: Warta
Numer: StPr/21/0028
OBOWIĄZKI:
Leczenie zwierząt w przychodni i wizyty terenowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Warta


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kole

łódzkie / Poddębice
  • Dowóz pracowniczy, linia regularna. Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca autobusu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D Wymagania inne: Wymagany aktualny kurs na...

  • Dodane: 2021-01-21

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

łódzkie / Gołębiew Nowy
  • - nakładanie jaj- świetlenie jaj- przekładanie jaj z aparatów lęgowych do klujnikowych- wybieranie piskląt- sprzątanie- inne czynności wskazane przez kierownika Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2021-01-21

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

łódzkie / Łódź
  • - wykonywanie prac na elewacjach zabytkowych- ciągnięcie gzymsów- odtwarzanie zniszczonych elementów dekoracyjnych- odlewanie i montaż sztukaterii- przygotowanie materiałówKontakt tel. 602 409...

  • Dodane: 2021-01-21

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Dojazd do klienta, montaż bram, furtki, przęseł. Praca również na terenie woj. łódzkiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Dodane: 2021-01-21