Praca: Lider gościnności

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Lider gościnności
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6040
OBOWIĄZKI:
Tworzenie atmosfery gościnności na każdym etapie wizyty gościa w restauracji poprzez:- zindywidualizowane i autentyczne witanie oraz żegnanie gości;- nawiązywanie kontaktów z gośćmi oraz aktywne poszukiwanie ku temu możliwości;- oferowanie pomocy w trakcie wizyty w restauracji (m.in. asysta przy kioskach samoobsługowych, pomoc dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych);- wykazywanie troski o zapewnienie gościom spersonalizowanej obsługi;- odpowiedzialność za zapewnienie komfortowych warunków na sali jadalnej;- monitorowanie procesu obsługi donoszenia zamówień do stolików (Table Service);- określanie czynników, które mogą negatywnie wpłynąć na doświadczenie gościa i aktywne działanie w celu ich wyeliminowania lub zmiany sytuacji.Współpraca z innymi pracownikami i kadrą menadżerską polegająca na:- instruowaniu innych członków zespołu na sali w celu zapewnienia obsługi gości na najwyższym poziomie;- przekazywaniu innym pracownikom i kierownikowi zmiany konstruktywnej informacji zwrotnej dotyczącej jakości produktów i obsługi gości;- wspieraniu rozwoju i szkoleniu kandydatów na stanowisko Lider Gościnności. Pełnienie roli ambasadora marki McDonalds poprzez:- znajomość oferty produktowej, wartości odżywczych oraz zagadnień związanych z historią i kulturą McDonalds;- konsekwentne dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek, nienaganną prezencję i właściwy ubiór.Praca na wszystkich stanowiskach na obszarze produkcji (kuchnia), na obszarze sprzedaży (obsługa gości), na sali restauracyjnej, na zapleczu i na terenie zewnętrznym (prace porządkowe i utrzymywanie czystości).Prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu.Przeprowadzanie szkoleń na stanowiskach pracowniczych zgodnie z procedurami obowiązującymi w McDonalds; Prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych szkoleń zgodnie z procedurami obowiązującymi w McDonalds;Kierowanie obszarem produkcji na terenie kuchni;Wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.Równoważny system czasu pracy, zmienne godziny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

umiejętność sporządzania zamówień

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi