Lider zmiany

2024-04-21

Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.

Kruszów, ul. Trybunalska 36

Reynders Etiketten Polska jako jeden z członków Reynders Label Group - grupy działającej w Belgii i Francji - jest nowoczesną firmą poligraficzną specjalizującą się w produkcji etykiet samoprzylepnych.
Z naszych usług korzysta wiele przedsiębiorstw m.in. branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, elektronicznej, motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, a także mając na uwadze profesjonalną obsługę naszych klientów poszukujemy:
Miejsce pracy: Kruszów, ul. Trybunalska 36
Opis stanowiska:
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu produkcyjnego (20-30 osób)
  • Kontrola realizacji zleceń produkcyjnych
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji
  • Dbanie o zachowanie standardów jakości dla linii produkcyjnej przy współpracy z innymi działami
  • Kierowanie pracą zmiany i sporządzanie raportów o wynikach
Wymagania:
  • Preferowane minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy zespołu i egzekwowania zadań
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Ukierunkowanie na realizację celu
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonusy: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, karty sportowe
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Klikając w przycisk „Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem Twoich danych osobowych jest Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.z siedzibą w Kruszowie ul. Trybunalska 36 95-080 Tuszyn; e-mail:apa@reynders.com. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innychustawach, przetwarzamyw oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłającnam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza EuropejskiObszar Gospodarczy. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail apa@reynders.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Administratorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail apa@reynders.com