Magazynier - operator wózka widłowego

2024-02-11

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Stryków

Miejsce pracy: Stryków
Numer: StPr/24/0199
OBOWIĄZKI:
wydawanie towaru z zgodnie z dyspozycją sprzedawcy; załadunek towarów przy użyciu wózka widłowego lub ręcznie; dbanie o odpowiednie rozładowanie i przechowywanie towarów na placu i magazynie; utrzymywanie porządku i czystości na magazynie i placu firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: UDT na kierowanie wózkiem widłowym

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stryków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane