Praca: Magazynier-operator wózka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Magazynier-operator wózka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6281
OBOWIĄZKI:
- fizyczne przyjęcie towaru do magazynu,- kompletacja i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego, - wykonywanie ww. czynności przy użyciu kolektora magazynowego marki MOTOROLA MC920NO oraz obsługując systemy MOM i ESPIRO a także DRUKARKĘ ZEBRA ZT 410.[System czasu pracy] : WG PLANU: 6-14, 14-22, 14-24, 20-6[Praca na czas określony] : 36 MIESIĘCY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[umiejętność 2] : uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT[umiejętność 1] : umiejętność obsługi kolektora magazynowego marki MOTOROLA MC920NO, umiejętność obsługi systemu: MOM I ESPIRO, obsługi DRUKARKI ZEBRA ZT 410[inne] : predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej, gotowość do pracy na zmiany i w nocy, chęć podjęcia stabilnego zatrudnienia.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi