Magazynier

2024-01-27

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Pabianice

Magazynier
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/23/1065
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie oraz wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją, zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem.System pracy: równoważny w godz. 05.00-13.00, 13.00-21.00, 21.00-05.00.Pierwsza umowa na okres próbny: 3 mce, kolejna na czas określony: rok.Giełda pracy 23.01.2024r., (wtorek) godz. 11.00. (Budynek A, piętro II, Sala konferencyjna pok. nr 209)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

BEZ UPRAWNIEŃ NA WÓZKI WIDŁOWEmile widziane jest doświadczenie w pracy w magazynie

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 do 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Powiązane