Magazynier

2024-02-07

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Bełchatów

Magazynier
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/24/0097
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, składowanie, przechowywanie i wydawanie towarów, nadawanie indeksu, dbanie o powierzchnię magazynową
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Powiązane