Magazynier


2024-03-29


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Radomsko

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Magazynier
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0193
OBOWIĄZKI:
Załadunek i rozładunek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

- uprawnienia UDT do obsługiwózka widłowego,- mile widziane doświadczenie,- chęci do pracy

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik magazynowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Sosnowiec-Pieńki

- Obsługa skanera i przetwarzanie dostaw, relokacja towarów na magazynie z uwzględnieniem właściwego rozmieszczenia asortymentu;- pakowanie produktów zgodnie z wymaganiami klienta lub...

Więcej

Magazynier

2024-04-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

Załadunek i rozładunek Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - uprawnienia UDT do obsługiwózka widłowego,- mile widziane doświadczenie,- chęci do...

Więcej

Magazynier

2024-04-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Sieradz

Przyjmowanie towaru, nadawanie indeksu, układanie na półkach, dbałość o powierzchnie magazynowa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Obsługa wózków...

Więcej