Magazynier

2024-04-17

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Radomsko

Twórz z nami nową generację rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na zrównoważonym rozwoju i produkcji innowacyjnych systemów pakowania dla firm z różnych sektorów gospodarki.

Dołącz do nas w kształtowaniu drogi do efektywnej gospodarki branżowej o obiegu zamkniętym. Zrównoważony rozwój, a w szczególności świadome korzystanie z zasobów, są motorem wszystkich działań biznesowych dla naszych klientów. Zaczynaliśmy w 1955 roku w Austrii, a obecnie 20 900 osób pracuje razem w 181 zakładach produkcyjnych w 46 krajach.
Magazynier
Miejsce pracy: Radomsko
Zakres obowiązków:
  • załadunek i rozładunek ciężarówek
  • przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym
  • ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie wysokiego składowania przy użyciu skanerów
  • przygotowanie opakowań pod produkcję (mycie koszy myjką ciśnieniową)
  • selekcja oraz segregacja opakowań zwrotnych dostarczanych od Klientów
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego - zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez UDT (warunek konieczny)
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego