Magazynier

2024-04-26

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Wola Bykowska

Magazynier
Miejsce pracy: Wola Bykowska
Numer: StPr/24/0658
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, wydawanie, kompletacja towarów,praca fizyczna związana z dźwiganiem ciężarów.Dwuzmianowy system czasu pracy. Praca w godzinach 06:00-22:00. Grafik dostosowywany do bieżacych potrzeb i zapotrzebowania. Praca również w dni wolne.Pracodawca użytkownik: Inpost Sp. o.o., NIP 6793108059.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziana sprawność manualna

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim