Magazynier


2024-04-28


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim


Podkonice Duże

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Magazynier
Miejsce pracy: Podkonice Duże
Numer: StPr/24/0473
OBOWIĄZKI:
kompletacja towarów i zamówień, obsługa systemy głosowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

miłe widziane doświadczenia zawodowego na stanowisku magazynier

Miejsce pracy:

Podkonice Duże


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

dzisiaj

Firma: Starmag Sp. z o.o.

Miasto: Koluszki

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w nowoczesnym centrum logistycznym. Możliwość rozwoju oraz awansu. Miłą atmosferę i bardzo dobre warunki pracy. Zadania:...

Więcej

Magazynier

dzisiaj

Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Miasto: Wola Krzysztoporska

Twój zakres obowiązków Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Kompletacja oraz przygotowywanie towarów do wydania z prostym w obsłudze skanerem ręcznym​; Dbałość o powierzony towar i...

Więcej

Magazynier

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Łask

wg programu stażu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej