Magazynier

2024-05-17

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Bełchatów

Magazynier
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/24/0511
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie oraz wysyłka towaru, inwentaryzacja, dbanie o porządek i czystość miejsca pracy (zgodnie z programem stażu) od pon. do pt. w godz. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

dyspozycyjność, chęć i gotowość do pracy, mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Powiązane