Magazynier

2024-06-11

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2128
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie czynności polegających na przyjmowaniu i kontroli dostaw materiałów do magazynu, pakowaniu i zabezpieczaniu wyrobów gotowych, załadunku towarów do wysyłki przy użyciu narzędzi ręcznych, wózków paletowych, wózków transportowych- godziny pracy: 6:00-14:00; 14:00-22:00- przewidywany okres wykonywania umowy : dwa lata- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane