Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Smolice
Numer: StPr/21/0185
OBOWIĄZKI:
Magazynowanie i przechowywanie w odpowiednich warunkach dywanów zgodnie z zamówieniem, specyfikacją z użyciem skanera Motorola MC9190-G.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: zdolnośc szybkiego uczenia się
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność obsługi skanera Motorola MC9190-G

Miejsce pracy:

Smolice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu