Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Magazynier
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/21/0121
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towarów.Planowanie przestrzeni magazynowej.Rozkładanie towaru w magazynie, przygotowywanie zamówień.Sprawdzanie zgodności z fakturą przygotowanych do wysyłki towarów.Obsługa urządzeń magazynowych.Kontrolowanie stanów magazynowych.Załadunek zamówień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu