Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/0366
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie do magazynu towaru i jego rozładunek, utrzymanie czystości w magazynie i przejezdności dróg, prowadzenie dokumentacji magzynowej przy użyciu programów komputerowych, wydawanie towarów na podstawie dowodów rozchodowych, zabezpieczanie towarów przed uzkodzeniem, obsługa programu SAPR3 oraz systemu WMS wraz ze zintegrowanymi skanerami magazynowymi, obsługa urzadzeń pakujących i etykietujących JET PACK oraz maszyn pakujących FLOW PACK.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność przeprowadzania inwentaryzacji doraźnych i zdawczo-odbiorczych,umiejętność obsługi skanera magazynowego i urządzeń pakujących, umiejętność obsługi programu SAPR3 oraz systemu WMS wraz ze zintegrowanymi skanerami magazynowymi, umiejętność obsług urządzeń pakujących i etykietujących JET PACK oraz maszyn pakujących FLOW PACK.

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu