Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Magazynier
Miejsce pracy: Wieruszów
Numer: StPr/21/0108
OBOWIĄZKI:

Prace magazynowe; kompletacja towarów; segregacja towarów przemysłowych; przygotowywanie wysyłek.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Mile widziana - umiejętnośĆc pracy ze skanerem oraz znajomość komputera.

Miejsce pracy:

Wieruszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,57 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie