Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2209
OBOWIĄZKI:

- przyjmowanie towarów na magazyn, układanie, przygotowywanie towarów do wysyłki - przyjmowanie dostaw towaru - planowanie przestrzeni magazynowej - rozkładanie towarów w magazynie na półkach - oznaczanie kartonów i wprowadzanie produktów na stan magazynowy - przygotowywanie produktów dla pracowników zmianowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Czynności manualne
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

umiejętność obsługi skanera ręcznego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi